Informace pro veřejnost

Kdy je možné přihlásit se do autoškoly?

Nástup do autoškoly je možný 18 měsíců před dovršením potřebného věku, žadatel mladší 18 –ti let musí mít podpis zákonného zástupce.

Kdy se dozvím termín začátku kurzu autoškoly?

Kurz autoškoly začíná zpravidla do 21 dní od odevzdání řádně vyplněné přihlášky a lékařského posudku.

Jak je to v naší autoškole s přilbami na motocykl?

Přilby, na praktické jízdy sk. A, z hygienických důvodů prosíme noste své, v případě pořízení hygienické kukly přilbu zapůjčíme.

Kde probíhají závěrečné zkoušky s naší autoškolou?

Závěrečné zkoušky lze provádět v Bílině a Litvínově. Informace obdržíte předem od lektora kurzu autoškoly.

Co potřebuji při praktické jízdě v autoškole?

Na praktické jízdy je nutné mít u sebe platný doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas).

Vlastníte firmu a chcete získat řidičské oprávnění?

Naše autoškola nabízí možnost odpočtu DPH 21%. Bližší informace získáte po telefonickém kontaktu u jednatele, případně e-mailem.

Jakým způsobem mohu odevzdat přihlášku?

Přihlášky lze vyzvednout a odevzdat každé úterý v Mostě od 15:00 do 16:00 hod. a každou středu v Teplicích od 16:00 do 17:00 hod.

Kde probíhá výuka a jaké máme vybavení?

Disponujeme kanceláří a schválenými učebnami, které jsou kromě běžné školní výbavy standardně vybaveny výpočetní technikou.

Informace pro studenty

Studuješ a chceš získat řidičák?

Nabízíme zajímavou slevu.

Pro všechny studenty středních škol nabízíme zvýhodněné ceny. Aktuální zvýhodněnou cenu zjistíte na našich webových stránkách.

Máš nabitý rozvrh ve škole?

Individuální plán jízd.

Pokud se potřebuješ domluvit na individuálním plánování výcvikových hodin i tuto službu nabízíme. Je zapotřebí vznést požadavek u lektora.

Jsi naším žákem autoškoly?

Sleduj změny ve výuce!

Začni sledovat naší stránku na Facebooku. Každý kurz je zařazen do komunikační skupiny autoškoly skrze aplikaci WhatsApp.

Studuješ? Využij zajímavé slevy pro žáky SŠ

Díky naší Autoškole a kartě máš teď ideální možnost udělat si řidičák na auto za skvělou cenu. O Tvůj výcvik se budou starat profesionální, zkušení a především trpěliví učitelé. Ti Tě provezou 28 hodinami jízd a hodinami teorie. Při těch dojde jak na údržbu auta, tak i na zdravovědu pod vedením zkušeného učitele.

Průběh kurzů je příjemný. Například celé absolvování kurzu autoškoly sk. B Ti zabere v průměru dva a půl měsíce a co se ježdění týče, začneš na cvičišti a postupně se přesuneš až do provozu rušného velkoměsta. Jak se přihlásit? Vyplň přihlášku, kterou spolu se zdravotním posudkem stáhneš na našich internetových stránkách a lékařský posudek si nech potvrdit od Tvého praktického lékaře. Vyplněnou přihlášku spolu se zdravotním posudkem přines do naší kanceláře.

Přejít nahoru