– INFORMACE PRO VEŘEJNOST –

Kdy je možné přihlásit se do autoškoly?

Nástup do autoškoly možný 18 měsíců před dovršením potřebného věku, žadatel mladší 18 –ti let musí mít podpis zákonného zástupce.

Kdy se dozvím termín začátku kurzu?

Termín začátku kurzu sdělujeme po odevzdání řádně vyplněné přihlášky s lékařským posudkem, zpravidla od odevzdání není delší než 14 dní.

Jak je to v naší autoškole s přilbami na motocykl?

Přilby, na praktické jízdy sk. A, z hygienických důvodů prosíme noste své, v případě pořízení hygienické kukly přilbu zapůjčíme.

Kde probíhají závěrečné zkoušky s naší autoškolou?

Závěrečné zkoušky lze provádět v Teplicích, Bílině, Mostě a případně Litvínově po domluvě s lektorem kurzu. Informujte prosím předem.

Co potřebuji při praktické jízdě v autoškole?

Na praktické jízdy je nutné mít u sebe platný doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas). Případně po domluvě s lektorem kurzu.

Máte firmu a chcete získat oprávnění?

Naše autoškola nabízí možnost odpočtu DPH 21%. Bližší informace získáte po telefonickém kontaktu u jednatele, případně e-mailem.

Jakým způsobem mohu odevzdat přihlášku?

Přihlášky lze vyzvednout a odevzdat každé úterý v Mostě od 15:00 do 16:00 hod. a každou středu v Teplicích od 16:00 do 17:00 hod.

Kde probíhá výuka a jaké máme vybavení?

Disponujeme kanceláří a schválenými učebnami, které jsou kromě běžné školní výbavy standardně vybaveny výpočetní technikou.